YM-1 (1)
YM-2 (1)

Avantazhet tona

Ne krijojmë produkte të shkëlqyera për klientët, u ofrojmë klientëve shërbim efikas.

Vula mekanike të fytyrës

Vula mekanike të fytyrës

Vula e naftës

Vula e naftës

Vula O-Unaze

Vula O-Unaze

Komplete vulash me porosi
Na kontaktoni

Rreth Nesh

Mirë se vini në Shannxi Yimai Trading Company, ne jemi një kompani teknologjike në vulosjen e produkteve.Paraardhësi ynë është Kompania e Teknologjisë Elektromekanike Shannxi Baorun, e themeluar në vitin 2010, e cila ka 13 vjet histori deri më tani. Me kalimin e viteve, ne ruajmë stabilitetin e vulosjes së produkteve me frymën e pionierit, programor dhe inovativ, me parimin për të ndjekur progres të vazhdueshëm.
Që nga fillimi i prodhimit të unazave të thjeshta o për të prodhuar ose përshtatur të gjitha llojet e produkteve për çdo aplikim për të përmbushur nevojat e ndryshme të tregut, si vula mekanike e fytyrës dhe vula e skeletit të vajit, pneumatike hidraulike, rrip i butë kundër konsumit të udhëzuesit të veglave të makinerisë. , qelizë në rreth, vulë e ashpër, vulë, zona e orientuar nga rrëshira fenolike, vulë kombinimi në formë v, vulë uji, unazë pluhuri, copë litari vulosëse, paketim dhe të gjitha llojet e vulave statike, etj.

Lexo më shumë

Kategoritë e produkteve

Ne mund të bëjmë kuotim në kohë, prodhim të rreptë, sigurim të cilësisë, dorëzim në kohë.Duke përfituar nga këto avantazhe, një linjë produktesh të kompanisë në fushën e teknologjisë së vulosjes ka qenë në mbarë botën.

Qendra e Lajmeve